Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Kukangendai&Hubert Kostkiewicz/Aki Onda _AAF 2019

Koncert
Wrocław, Mazowiecka 17
25.09.2019
20:00 - 22:00

Opis

Zapraszamy na wydarzenia drugiego dnia Avant Art Festival 2019 Wrocław do klubu Impart. Wydarzenie realizowane w ramach Wroclaw meets Japan 2019.

+++
Aki Onda (JP)
Mieszkający w Nowym Jorku artysta interdyscyplinarny pracujący z dźwiękiem, obrazem oraz przestrzenią. Kolekcjoner dźwięków, muzycznie cały czas w podróży, podczas których tworzy audio pamiętniki. Jest najlepiej znany z Cassette Memories - dzieła, które powstało w wyniku 30 lat praktyki field recordingu. Paradoksalnie pamiętniki Aki Ondy pozbawione są elementu biograficznego, edytowane kilka lat po nagraniu, są otwarte na interpretacje i wypełnianie treścią na nowo przez innych. Onda prezentował swoje prace w The Kitchen, MoMA, P.S.1 MOMA, Louvrze, Palais de Tokyo, ICA London i wielu innych.

+++
Kukangendai 空間現代 & Hubert Kostkiewicz (JP/PL)
Założone w 2006 roku tokijskie rock trio, Junya Noguchi (wokal / gitara), Keisuke Koyano (bas), Hideaki Yamada (perkusja), eksperymentuje z rytmiką, gra formą, wprowadza zamierzone błędy. Grupa implementuje właściwą sobie metodę grania na żywo, powracania do poprzednich utworów, wykonując jednocześnie kilka osobnych, przenikających się rytmicznie produkcji. Podczas AAF zaprezentują powstały w kooperacji z Hubertem Kostkiewiczem improwizowany projekt, który swoją premierę miał w 2019 roku w Kyoto. Do Wrocławia i Warszawy przyjadą z premierą nowego albumu Palm, który ukaże się w maju 2019r w labelu Ideologic Organ, kuratorem projektu jest Stephen O'Malley, za końcową produkcję odpowiedzialny jest Rashad Becker. Na koncertach w Polsce do zespołu gościnnie dołączy gitarzysta Hubert Kostkiewicz znany min. z zespołu Kurws, sam koncert jest wynikiem rezydencji artystów w Kioto realizowanego przez fundacje Avant Art w maju 2019r.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Wrocław, Mazowiecka 17
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty wydarzenia, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Data ostatniej aktualizacji: 26.06.2019, 18:22

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Kukangendai&Hubert Kostkiewicz/Aki Onda _AAF 2019
Koncert
Data:
25.09.2019 | 20:00 - 22:00
Cena już od:
15 zł do 25 zł
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook