Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Kukangendai&Hubert Kostkiewicz/Aki Onda _AAF 2019

Koncert
Wrocław, Mazowiecka 17
25.09.2019
20:00 - 22:00

Opis

Zapraszamy na wydarzenia drugiego dnia Avant Art Festival 2019 Wrocław do klubu Impart. Wydarzenie realizowane w ramach Wroclaw meets Japan 2019.

+++
Aki Onda (JP)
Mieszkający w Nowym Jorku artysta interdyscyplinarny pracujący z dźwiękiem, obrazem oraz przestrzenią. Kolekcjoner dźwięków, muzycznie cały czas w podróży, podczas których tworzy audio pamiętniki. Jest najlepiej znany z Cassette Memories - dzieła, które powstało w wyniku 30 lat praktyki field recordingu. Paradoksalnie pamiętniki Aki Ondy pozbawione są elementu biograficznego, edytowane kilka lat po nagraniu, są otwarte na interpretacje i wypełnianie treścią na nowo przez innych. Onda prezentował swoje prace w The Kitchen, MoMA, P.S.1 MOMA, Louvrze, Palais de Tokyo, ICA London i wielu innych.

+++
Kukangendai 空間現代 & Hubert Kostkiewicz (JP/PL)
Założone w 2006 roku tokijskie rock trio, Junya Noguchi (wokal / gitara), Keisuke Koyano (bas), Hideaki Yamada (perkusja), eksperymentuje z rytmiką, gra formą, wprowadza zamierzone błędy. Grupa implementuje właściwą sobie metodę grania na żywo, powracania do poprzednich utworów, wykonując jednocześnie kilka osobnych, przenikających się rytmicznie produkcji. Podczas AAF zaprezentują powstały w kooperacji z Hubertem Kostkiewiczem improwizowany projekt, który swoją premierę miał w 2019 roku w Kyoto. Do Wrocławia i Warszawy przyjadą z premierą nowego albumu Palm, który ukaże się w maju 2019r w labelu Ideologic Organ, kuratorem projektu jest Stephen O'Malley, za końcową produkcję odpowiedzialny jest Rashad Becker. Na koncertach w Polsce do zespołu gościnnie dołączy gitarzysta Hubert Kostkiewicz znany min. z zespołu Kurws, sam koncert jest wynikiem rezydencji artystów w Kioto realizowanego przez fundacje Avant Art w maju 2019r.

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

  • Ograniczona ilość miejscOgraniczona ilość miejsc
  • RockRock
  • Dla niegoDla niego
  • Dla niejDla niej
  • Dla dwojgaDla dwojga
Zwiń Zobacz wszystkie (5)

Lokalizacja

Wrocław, Mazowiecka 17
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty wydarzenia, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Data ostatniej aktualizacji: 26.06.2019, 18:22

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Kukangendai&Hubert Kostkiewicz/Aki Onda _AAF 2019
Koncert
Data:
25.09.2019 | 20:00 - 22:00
Cena już od:
15 zł do 25 zł
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook