Dodaj do obserwowanych

Storms Hide The Ground European Tour 2021 Exhorder

Koncert
Wrocław, Klub Pralnia
30.09.2021
19:00

Opis

Exhorder w Polsce! Legenda thrash metalu wystąpi pod koniec września w Poznaniu i we Wrocławiu, a towarzyszyć im będą Gama Bomb, Evil Invaders oraz Chronosphere.

O zespole Exhorder
Exhorder to zespół założony w 1986 roku w Nowym Orleanie. Od początku wyróżniał się na tle innych thrashowych formacji ze względu na liczne hardcore’owe naleciałości, dzięki czemu uważani są dzisiaj za twórców groove metalu – gatunku spopularyzowanego później przez Panterę czy Sepulturę. Exhorder wydali 3 płyty: kultowy „Slaughter in the Vatican” z 1990 roku, dwa lata później ukazał się album „The Law”, a po reaktywacji w 2017 zespół powrócił z materiałem „Mourn the Southern Skies”. Każda z nich wypełniona jest po brzegi koncertowymi killerami, o czym prawdziwym fanom thrash metalu nie trzeba przypominać.

O zespole Gama Bomb
Gama Bomb to irlandzki zespół thrash metalowy, założony w 2002 roku. W swojej dyskografii mają 7 albumów, a ostatni, „Sea Savage”, został wydany 4 grudnia ubiegłego roku nakładem kalifornijskiej wytwórni Prosthetic Records. Jest to pierwszy w historii formacji materiał nagrany bez udziału długoletniego perkusisty Paul’a Caffrey’a, zamiast którego usłyszymy dobrze znanego z działalności w Vader czy Decapitated James’a Stewarta.

O zespole Evil Invaders
Nazywani często jednym z najbardziej obiecujących zespołów metalowych w Europie, Evil Invanders dostarczają zabójczą mieszankę thrash i death metalu, wzbogacając ją jednocześnie o elementy progresywne. Na swoim koncie mają dwa albumy, z czego ostatni, „Feed Me Violence” wydany został w 2017 roku pod egidą Naplam Records.

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

Lokalizacja

Wrocław, Klub Pralnia
Pokaż mapę
Data ostatniej aktualizacji: 19.05.2021, 16:57

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Storms Hide The Ground European Tour 2021 Exhorder
Koncert
Data:
Czwartek | 19:00
Cena już od:
75,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 142 osób
Rozpoczęcie wydarzenia za :
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać