Wypożyczalnia rowerów elektrycznych www.ebikietime.pl Krynic Zdrój i okolice : Muszyna, Tylicz
Dodaj do obserwowanych

Wyjechali na wakacje - piosenki o lecie na zakończenie sezonu koncertowego

Koncert
Możesz dodać tę atrakcję do planera i stwórz swój plan na aktywny dzień!
Wrocław, ul. Purkyniego 1
26.06.2026
20:00

Opis

"Wyjechali na wakacje..." - zakończenie sezonu koncertowego w Starym Klasztorze!

26 czerwca, w pierwszy wieczór wakacji, zapraszamy miłośników dobrej zabawy pod sceną na koncert największych przebojów o lecie i wakacjach!

"Lato wszędzie", "W dzień gorącego lata", "Dziewczyny lubią brąz", "Jesteśmy na wczasach", "Idę na plażę", "Chałupy welcome to", "Oprócz błękitnego nieba", "Podaruj mi trochę słońca" , "Piechotą do lata", a także "Summertime", "Sunshine reggae", "Summer in the city" i wiele innych przebojów o lecie i wakacjach zaśpiewamy razem w jedną z najkrótszych nocy w roku.

Wspólne śpiewanie wakacyjnych hitów poprowadzi znana bywalcom Starego Klasztoru niezawodna ekipa muzyków WrocLove Guitar Top, kierowana przez Marka "Stinga" Popowa.

To będzie pożegnalny koncert kończący wiosenny sezon muzycznych spotkań w Starym Klasztorze - nie może Was zabraknąć!

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Wrocław, ul. Purkyniego 1

Jeśli wiesz że coś się zmieniło – daj nam znać

Źródło danych: biletyna.pl
Data ostatniej aktualizacji: 23.06.2026, 05:06
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Wyjechali na wakacje - piosenki o lecie na zakończenie sezonu koncertowego
Koncert
Data:
Piątek, 26.06.2026 | 20:00
Cena już od:
55,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 73 osób
Rozpoczęcie wydarzenia za :
Obserwuj
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać